Küçükbakkalköy Kilit değişimi

Küçükbakkalköy Kilit değişimi

Çilingirliğin tarihi 2 bin yıl öncesine kadar dayansa da günümüzde yok olma tehlikesi ile karşı karşıyadır. Bunun temel sebepleri teknolojinin gelişmesidir.

Teknoloji beraberinde yazılımı getirdiğinden dünya düzeni değişmektedir. İmmobilizer anahtarlar, parmak iziyle açılan kapılar zamanla türeyecektir. Tabii ki önlemlerle beraber bu önlemlere karşı koyabilmek için hırsızlarla güncel teknikler üretmektedir.

Kilit üreticileri de bu durumla savaşabilmek adına sürekli kendilerini güncellemektedirler. Bu yüzden hiçbir sebep olmasa bile kilit değişimi yapmanız gerekebilir.

İnsanlara arada kilit değişimi yapmalarını söylediklerimizde çilingir olduğumuz için kendimize para çıkarmak için bunu öne attığımızı düşünerek “Her ikisi de kilit değil mi?” sorusunu yöneltiyor.

Oysa ki bu çok yanlış bir düşünce. Biz tamamen müşterilerimizin iyiliği yönünde uyarılarda bulunuyoruz. Yüksek pin sayılı ve kaliteli maddelerden yapılı kilitleri tavsiye etmekteyiz. Eğer amacımızın para olduğunu düşünüyorsanız sadece öneri almak için bile bize gelebilirsiniz. Küçükbakkalköy kilit değişimi isteklerinizi farklı bir çilingire yaptırabilirsiniz.

Kitlerin arasındaki farklar

Her kilit kendine özel mekanizma ile korunur fakat genel olarak pin sayıları ve yapıldıkları maddelerile bilinirler. İyi bir kilidin temel özelliği kolay kırılmamasıdır. Çünkü hırsızlar genellikle kilidi açmaya çalışmak yerine kırarak eve girerler. Bu onlara zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Sıradan kilitleri kırmak ise oldukça basit. Fakat son teknoloji ile tamamen kapı ve damağa yapışan 3-4 yerden bağlı kilitleri kırmak ise çok zor. Hırsızlar kapınızı zorlasa dahi kısa süre içerisinde kıramayacaklarını anlayarak geri giderler. Bu durumda karşılaşacağınız en büyük zarar çelik kapı değişimi olacaktır. Bu haliyle bile yüksek bir gideriniz olsa da kendinizi güvende hissetmeniz paha biçilmez olacaktır.

Eğer sizde Küçükbakkalköy kilit değişimi hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizi ziyaret ederek onlarca yıllık tecrübemizden faydalanabilirsiniz. Sizin için neyin iyi olduğuna birlikte karar verelim ve bilgili ustalarımız kapı kilidinizi değiştirsin. Tüm işlemleri en kısa sürede tamamlayarak yeni anahtarınızı teslim edelim. Eğer isterseniz birde anahtar kopyalama hizmetinden faydalanarak sevdiklerinize de evinizin anahtarını teslim edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir