Biz Kimiz

Biz kimiz?

Küçükbakkalköy civarında hizmet veren bir çilingir servisiyiz. Kapı açma, anahtar kopyalama, kepenk / garaj kapı anahtarı, çelik kasa anahtarı, oda anahtarı ve araba anahtarı gibi servislerimiz mevcuttur. İstediğiniz bir işi en kısa sürede yapabiliriz. Kapıda kaldığınızda en yakın zamanda gelir ve genellikle en büyük sorunlardan olan kapı açarken kapıya zarar verilmesi durumunu size yaşatmayız. Saat kaç olursa olsun bizi arayın ve probleminize uygun çözüm sunalım.

Web sitemiz üzerinden ya da küçükkbakkalköyde yer alan işletmemize gelerek ürünlerimizi görebilirsiniz ve / veya alabilirsiniz.

Ne gibi durumlarda bizi arabilirsiniz?

Anahtarınızı ev içinde veya araba içinde unuttuğunuzda istediğiniz yeri açabilir (doğrulama için belgeleriniz olduğu sürece), ardından eğer isterseniz tekrar böyle bir durumla karşılaşmamanız için anahtarınızı kopyalabiliriz. Ayrıca yeni bir eve taşındığınızda en doğru karar kilidi yenilemek olacaktır. Eski kiracıların veya ev sahibinin birer kopyası olabileceğini düşünüyorsanız bizi arayın en kısa sürede evinizin kilidini beğendiğiniz kaliteli ve sağlam yeni bir kilitle değiştirelim.

Biz neler yapabiliriz?

Kapıda kırılan anahtarınızı düzeltebiliriz, oda ve ev anahtarınızı kopyalayabiliriz, araç anahtarınızı yazılımımız sayesinde klonlayabiliriz, yeni bir kilit takabiliriz, cam kilidi açabiliriz, asma kilitleri açabiliriz ve kilitli kasalarınızı açabiliriz gibi hizmetlerimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken bizi telefon numaramızdan arayarak herhangi bir ustayı çağırmak. En yakın zamanda sizin için hizmet vermekten onur duyarız.

Küçükbakkalköy Mahallesi Söğüt Sokak No: 22, 34750 Ataşehir/İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir